FilmeBarTar
FilmeBarTar 17 Aug 2020
3

فیلم بعدی:

عالی: دینداری باید همراه با عمل باشد
27 Aug 2020
عالی: دینداری باید همراه با عمل باشد
FilmeBarTar · 8 بازدید

تلفن همراه روی مدار کاهش قیمت

5 بازدید

خانه
فناوري اطلاعات
موبایل
++گوشی نخرید؛ ارزان می‌شود++ (مرداد ۹۹)
++گوشی نخرید؛ ارزان می‌شود++ (مرداد ۹۹)
اقتصادي موبایل نظرات:۲۴۸ نظر ahmadi

در پاسخ به این سوال که چه زمانی گوشی ارزان می‌شود این نکته قابل ذکر است که همواره قیمت گوشی موبایل متاثر از قیمت دلار بوده است البته پیش بینی میشود با کاهش نرخ ارز در مرداد ۹۹ قیمت گوشی موبایل در بازار روند نزولی داشته باشد.
ارزان شدن گوشی
کاهش قیمت گوشی در سال ۹۹

سخنگوی اتحادیه تلفن‌های همراه با بیان اینکه کنترل نرخ ارز در ماههای پایانی سال ۹۸ موجب کاهش قیمت گوشی‌ موبایل در بازار شده بود گفت: به طور مثال قیمت گوشی آیفون ایکس مکس از ۲۱ میلیون تومان به ۱۵٫۵ میلیون تومان و قیمت گوشی Galaxy A50 سامسونگ از ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافته بود که متاسفانه با افزایش قیمت دلار در فروردین ۹۹ به قیمت قبل بازگشت و در ماههای اخیر با افزایش سرسام آور قیمت ارز قیمت گوشی هم به شدت افزایش یافت که پیش بینی میشود از اوایل مرداد ۹۹ با کاهش قیمت ارز قیمت گوشی نیز طبیعتا کاهش محسوسی داشته باشد.

رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور در این خصوص گفت: به مردم توصیه می‌شود تا حدود یک ماه آینده از خرید تلفن همراه خودداری کنند و منتطر بمانند تا بازار به ثبات برسد.

بیش از ۷۰ شرکت واردکننده موبایل بیش از ۳ میلیون گوشی تلفن همراه ثبت سفارش کرده اند که بر اساس همین میزان واردات گوشی افزایش یافته است.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از کارشناسان درصورت نظارت بیشتر سازمان تعزیرات حکومتی بر عملکرد وارد کنندگان ظرف چند ماه آینده تمامی گوشی های برندهایی همچون آیفون، سامسونگ، هواوی، اچ تی سی ، ال جی و غیره ارزان خواهند شد و در صورت شکستن حباب قیمتی ناشی از افزایش قیمت دلار در بازار، کاهش قیمت گوشی تا ۲۰ درصد نیز جا برای ارزان شدن دارد.

نمایش بیشتر
0 نظرات sort مرتب سازی بر اساس

فیلم بعدی:

عالی: دینداری باید همراه با عمل باشد
27 Aug 2020
عالی: دینداری باید همراه با عمل باشد
FilmeBarTar · 8 بازدید